Magyar wow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar wow

<<< === --- Welcum --- === >>>
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Tavozom a szerverrol ...

Go down 
+2
Andriska
Attila
6 posters
AuthorMessage
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeThu May 17, 2007 7:07 am

Nos, az en idom is eljott.
Be kell jelentenem, hogy csatlakozom mindazokhoz akik itthagytak a szervert. Grave, Mono, Tracer...
Talaltam egy masik szervert. Illidanwow a neve, s blizzlike. Az xp meg a drop rate a tortresze az itteninek, de van valami ott ami itt sose lesz. Ezert mentem at. Valaki gondolt arra, hogy Teron miert nem ir mar? Vagy mar ra nem is gondoltok.
Azert, mert o is azon a szerveren jatszik, velem eggyutt.
Nem fogom reklamozni, hogy ilyen jo meg olyan jo a szerver. Mert nem ez a celom. A forumokra ritkabban fogok irni -ha fogok egyaltalan-, de azert a szemem majd rajtatok tartom. Wink
A forumon, az embereken...Valoban, sok jopofa embert ismertem meg ezen a szerveren. Sok volt a ganye is, akit legszivesebben ide-oda kuldozgettem volna...
De vegeredmenyben jo kis kozosseg alakult itt ki, amitol csak fokozatosan tudok megvalni. Remelem, hogy majd megismerkedek annyira karakteres szemelyisegekkel az uj szerveren, mint itt.
Nem akartam melankolikus lenni, de ez igy sikerult. Egy uj -lehetoleg szebb- jovo all elottem, s a Draenei Paladinom elott...
Back to top Go down
Andriska
Júzer



Number of posts : 2
Registration date : 2007-04-14

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeThu May 17, 2007 3:43 pm

És még....Nail,Ata,Legolasdark,Bandy,Nihil,Dave,Keen,Chaya,Gimmli....
Back to top Go down
Andriska
Júzer



Number of posts : 2
Registration date : 2007-04-14

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeThu May 17, 2007 3:47 pm

Egy olyan szerverről mentek(tünk) el,ami minőségben(dc,lag) messze a legjobb volt...(vagy még az is nem tom)...szóval a hiba nem ott volt.
Thx mindekinek azt a másfél hónapot...én nagyon jól éreztem magam...
Üdv.: Andrew
Back to top Go down
alip
WoW-Tizedes
alip


Number of posts : 31
Age : 37
Localisation : SzekelyUdvarhely-Kolozsvar
Registration date : 2007-04-18

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeThu May 17, 2007 5:26 pm

Sziasztok! s a viszont latasra Wink Razz
Back to top Go down
lordpredator
WoW-Őrmester
lordpredator


Number of posts : 48
Age : 32
Localisation : Torosz mögött :D
Registration date : 2007-05-06

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeTue May 29, 2007 4:39 pm

azok közül akiket felsoroltál azokbol legolasdark, nihil és gimmli vissza is jött a szerverre. jo lenne ha ti is vissza jönnétek és megnéznétek h most igy mien az egész ha még mindig nem teccik akkor nem szolok többet de most megnézhetnétek most igy mien!
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 7:03 pm

nafigy majd szolj ha piros ho esik santa
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
perko
WoW-Katona



Number of posts : 22
Registration date : 2007-05-04

Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 1:48 am

Na srácok számomra eljött az az idő amikor már ugy érzem fölösleges várni hogy mikor lesz szerver tehát számomra itt véget is ért ezen a szerveren a pályafutásom .. De ha jó lesz akkor lehet h visszanézegetek és ha már nem lesz annyi bug meg lagg akkor visszajövök!! igérem! ha vki tud vmit a szeróról irja már meg hogy mi van vele!!
Back to top Go down
Sponsored content





Tavozom a szerverrol ... Empty
PostSubject: Re: Tavozom a szerverrol ...   Tavozom a szerverrol ... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tavozom a szerverrol ...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» az uj szerverrol a velemenyed?
» Kerdesek a TBC szerverrol

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magyar wow :: Kozlemenyek :: UJ SZERVER-
Jump to: