Magyar wow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar wow

<<< === --- Welcum --- === >>>
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!

Go down 
+2
dowan
perko
6 posters
AuthorMessage
perko
WoW-Katona



Number of posts : 22
Registration date : 2007-05-04

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 1:43 am

Hellló mindenkinek lenne 1 nagyon nagy gond de sztem már régen észrevehető hogy nincs szerver!! És ez engem már 1 kissé idegesít tehát vki megtudná írni hogy mikor lesz ha lesz 1 álltalán .. mert azért nem akarok elveszíteni egy 70 es palát mert sokat szenvedtem érte és 1 re jobb volt vele a játék !!! Vki irjon köszi !!
Back to top Go down
dowan
Júzer



Number of posts : 1
Registration date : 2007-06-13

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: jajaja!!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 3:23 am

valaki igazan megmondhatna mar mi a fene van a serverrel... kezd idegesiteni, es oszinte leszek, nem fogok elmenni a szereverrol, de ha nagyon sokat nem fog menni, akkor nagyon elgondolkodom....irjon mar valaki!!! remelem nincs vege vegleg... Sad
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 8:07 pm

srácok visszatérek amint lecc ujra szeró botiiiii üzemeld be a szervert
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
pawluw
Júzer



Number of posts : 1
Registration date : 2007-04-14

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:25 am

Hat ez erdekes... csak azt nem ertem hogy kit a FA... erdekel hogy ki a legjobb GM amikor nincs szerver... Sajnalattal mondom de leszarom az egeszet....jo szero volt de azert ilyet csinalni hogy mar annyi ideje nem megy es se szo se beszed hogy mi tortenik, vagy hogy elromlott a gep vagy akarmi... Nagy tevedes.
Roviden nem fogok hiaba varni es nem is fogok sirni a szero utan...a vilag tele van veluk.
Sziasztok!
Back to top Go down
lordpredator
WoW-Őrmester
lordpredator


Number of posts : 48
Age : 32
Localisation : Torosz mögött :D
Registration date : 2007-05-06

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeThu Jul 05, 2007 11:33 pm

kár nagyon a szerverért:( nagyon sajnálom hogy leált... nagyon jo volt veletek jáccani nagyon jo playerek voltatok... és örülök h gm lehettem erre a rövid idöre!!!! remélem ha a szerver ujra indul akkor visszajöttök és ujra gm lehetek és tovább tudjuk folytatni!
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeFri Jul 06, 2007 6:55 pm

örülök h ilyen társaságba tudtam jáccani azér a forumra néha nézzetek fel
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
lordpredator
WoW-Őrmester
lordpredator


Number of posts : 48
Age : 32
Localisation : Torosz mögött :D
Registration date : 2007-05-06

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 4:35 pm

mivel most nincs server remélem megengedtek nekem egy rekit Smile mert most itt vagyok GM nem rossz server... és amig nem indul el a nicotin felnézhetnétek ide! olyan majdnem mint a nicotine kevés dc van és kevés a bug is és mivel GM vagyok remélem feljöttök Smile
weboldal: http://beargod.no-ip.org/news.php
Remlist beargod.no-ip.org
jo xp rate meg stb jo lenne ha felnéznétek! de remélem a nicotine elfog majd indulni és bocsi a rekiért de most ugyse jo sajna a server legalább akkor itt legünk megint 1ütt! Smile
Back to top Go down
lordpredator
WoW-Őrmester
lordpredator


Number of posts : 48
Age : 32
Localisation : Torosz mögött :D
Registration date : 2007-05-06

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeMon Jul 16, 2007 10:57 pm

teron köszi hogy fejöttél a serverre velem beszéltél! csak uj accal vok mert a root admin gecizik mert jobb gm vok mint ö és veszi el a parancsaimat és baszok felmenni addig amig nem adja visza öket... mert utálom ha korláátozva vok és nem tudja elviselni h az owner tudja h jo vok és én segitek is az embereknek!
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 8:49 pm

lol elszedi a parancsaid a szarügy
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
lordpredator
WoW-Őrmester
lordpredator


Number of posts : 48
Age : 32
Localisation : Torosz mögött :D
Registration date : 2007-05-06

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeTue Jul 17, 2007 11:16 pm

az is... köcsög root admin Very Happy Very Happy nem teccik neki h mindenki nekem szol egyböl öt meg leszarják LOL Very Happy
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 8:15 pm

xD nemrocc
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Teron
Admin
Teron


Number of posts : 45
Age : 33
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeMon Jul 30, 2007 11:31 am

Ahogy en megismertem azt a Tara-t ( az admin akirol Pred beszelt) elegge L00SER csoro!
Back to top Go down
http://www.Frbasket.ro
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 5:57 pm

Very Happy értem hát pred sok szerencsét ne hagyd magad én is gm lettem sajna fun szero de kit érdekel én nem jáccani vok ott pillanatnyilag nem megy amikor nem okés a szero a bloodfangon tolom
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
lordpredator
WoW-Őrmester
lordpredator


Number of posts : 48
Age : 32
Localisation : Torosz mögött :D
Registration date : 2007-05-06

Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 9:26 pm

nah megoldotak a gondjaim kibasztak a severröl Very Happy revol admin voltam oda került a looser root admin kibaszott onnan és most beare visza kerültem csak megváltozott a név és a realm és most root admin vagyok Very Happy Federal wow server akit érdekel felnézhet. perko, fori, tori is fenn szoktak lenni. de fori ritkán (terron) és szerintem a nicotine már nem indul be Sad de jo lenne...
Back to top Go down
Sponsored content





Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Empty
PostSubject: Re: Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!   Vki mondja már meg miért nincs szerver!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vki mondja már meg miért nincs szerver!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» mien az uj szerver
» Offline a szerver?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magyar wow :: Kozlemenyek :: UJ SZERVER-
Jump to: