Magyar wow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar wow

<<< === --- Welcum --- === >>>
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Vannak bajok...

Go down 
+5
frost
dwd
Dave
Attila
G.Digga
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 11:24 am

Az uj server nagyok faxa meg minden...de megse lehet azt mondani,h tokeletes.Nem is varom el,h tokeletes legyen de eszre vettem hogy a potionok es a scrollok cooldownja elvan rontva.
A potionok utan 2 percet kell varni hogy 1 ujat igyal meg.
Ez nem is lenne baj csak en szemely serint alchemyst vaok es ez nem tul jo,mert ha teszem fel megiszok 1 Agillityt ado potiont 2 percig kell varjak h mast tudjak inni,s ez nem tul biztato Evil or Very Mad
Csak szoltam,hogy tudjatok(Adminok).
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 11:28 am

Masreszt pedig a proffok create-je is bugos. Egy ido utan lereszetalodik 1-re, s leall, megha create all-t is raktal, ami kinos modon meghoszabitja az itemek eloallitasat, nem is beszelve arrol, hogy felugyelet nelkul nem lehet mar hagyni a karid.
Postoltam korabban, de mivel nem tudom hogy valaki egyaltalan bagozott-e ra, ujra postolom.

BUGOS MAGE TALENTEK:
-Impact
-Arcane Concentration
-Ignite

A tobbi hal' Istennek mind megy, csak ezek okoznak bajt raideken.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 11:32 am

Most nem azert Essendor...DE!
Nem csak a Magenek vannak buggos talentjei hanem az osszes tobbi classnak is!Es nem varhatod el h pont a magenek a talentjeit javitsak ki.
Vagy talan ujabb RESETET akarsz??!! Mert ugy tom a talenteket csak uj patchel lehet kijavitani.
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 11:36 am

Egyreszt Grave,
Nem tudhatom hogfy mas classnek milyen bugjaim vanak, mert csak mage-el jatszom. Mindenki a maga class-enek koteles bejelenteni a bugjait ha javitani akar rajtuk. S mivel en vagyok az egyetlen aki ezt megteszi, meg nem ok hogy lerohanjanak.
Masreszt pedig; most volt patcheles ha jol tudom. A reset pedig azert volt, mert a regi szero adatbazisa annyira elavult volt, hogy nem volt lehetoseg atkonvertakni az uj szerverbe. De ha teszem fel, most patchelnenek egy un. "minor patch"-el, akkor ez a problema nem allna fenn, mivel az adatbazisnak mar nem kellene annyira drasztikus atvaltast szenvednie.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 11:42 am

Ja meg azon is volt egy rakas bug...Pl hogy Naxxramast egyedul kinyirtam...De nem ez a lenyeg.A lenyeg az hogy en altalanos problemakra gondoltam nem a talentek kijavitasara.Azt is figyelembe kell venni h az Adminoknak is van maganeletuk s nem lenne jo ha tul sok gondal megtomnenk oket egyszerre.Bocsanatot kerek aze amiert az elobb csak ugy letoltalak tenyleg te nem ismerheted a tobbi classt is...
U.I:Meg azt se ertem h miaz h lerohanjanak??...Lerohantak...?
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Dave
WoW-Tizedes
Dave


Number of posts : 30
Age : 38
Localisation : Hungary, Veszprém
Registration date : 2007-04-16

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 4:00 pm

nem is kell ismerni más talentjeit meg semmit...annyi az egész hogy szólni kell ha valami bugos, ennyi....semmilyen resetrõl meg magánéletrõl nincs szó...meg arról se hogy most "adj uram isten módjára" meg kell javítani...

és egyébként ahogy olvastam és is lerohanásnak vettem ahogy irtad (ami azt jelenti hogy kicsit félre értelmezted, és az átlagosnál nagyobb vérnyomással kezdtél neki a mondanivalóhoz)

de semmi baj, meg kell beszélni, és mivel egy ilyen fórum és az írás nem tartalmazza az emberi beszéd hangsúlyait és hanglejtését könnyû a dolgokat felreérteni!

Dávid
Back to top Go down
dwd
Admin
dwd


Number of posts : 20
Age : 40
Localisation : Székelyudvarhely
Registration date : 2007-04-14

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeMon Apr 23, 2007 4:59 pm

hehe. Mihelyt kijon eggyetlen fix is azt nyomban felteszem.
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeTue Apr 24, 2007 1:32 pm

lol háboru rosz én mondjuk még priestnek találtam a shadow formját bugnak de mostmá warrior vok szal nemtom most megy e
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeTue Apr 24, 2007 2:22 pm

Meg mindig amondo vagyok, hogy jo dolog kitenni a kulonfele bugokat amiket talalunk, hogy masok tudjanak rola, s ne kelljen megjarjak. Esetleg nyithatnank is egy kulon topikot rola...
Back to top Go down
grove
WoW-Tizedes
grove


Number of posts : 36
Age : 35
Localisation : Szentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: A DEFENSIVE WARRIOR IS NAGYON SZIVJA!!!   Vannak bajok... Icon_minitimeSat Apr 28, 2007 12:59 pm

Nem akarok nyavogni de a 2 LEGFONTOSABB talentem nem megy rendesen:1 az iproved revenge(nem stunnol)// 2 a Last Stand NEM a max hp met kene emelje hanem kene 20 masodpercig 30 szazalek hpt feltoltson....sokat szivom emmiatt es NEM konnyu amikor raidelsz tudjatok meg pale
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 3:54 pm

Valaki el tudna magyarazni hogy korulbelul mifelekepp mukodik az MPQ fajlkodok attetele? A kodokat teszem fel a regi szerverrol at lehetne-e masolni reszben az ujra? Mivel ott nehany dolog ment ami itt nem es forditva. Ha a ketto kiegesziti egymast, az nagyon jo benyomassal lehetne. Gondolom en...
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 9:19 pm

A furys worrior buggos talentjei:
-nem megy a Flurry
-nem megy a BloodCrazed
-nem megy az Enrage
-nem megy az Improved BattleShout
Csak ennyi vettem eszre Furyban a Defensivast s az Armsost majd megemliti mas
Mindenki odairja en is hasonloan cselekszem
Sertodes ne legyen
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
grove
WoW-Tizedes
grove


Number of posts : 36
Age : 35
Localisation : Szentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Nem ertem Attila   Vannak bajok... Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 10:24 pm

ha megvan ez a topic (ami amugy a bugokrol szol) akkor minek ujat nytani?? Ezt esetleg meg gondold vegig...szerintem ugy a general bugokat mint a karakterekre vonatkozokat lehet ide kiirni.
Back to top Go down
saber23
WoW-Önkéntes



Number of posts : 16
Age : 30
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeThu May 10, 2007 8:40 pm

Undercity-be,Freewind post-ba, barrens és thousan needles között nincsenek ott a liftek a helyükön. Sad
Back to top Go down
cS6Szi
WoW-Önkéntes
cS6Szi


Number of posts : 19
Age : 37
Localisation : Galgahévíz
Registration date : 2007-05-06

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeThu May 10, 2007 10:32 pm

Srácok örülök hogy eggyeseknek csak a talentjei bugosak.
De nekem ennél egy picit nagyobb problémám van. Megprobálom, annyira nyugottan ecsetelni amennyire csak tudom:

Blood Elf paladinom van. Felvettem a kovácsolást, a miningot, meg a herbalishmot, meg az enchantingot szakmáknak. Az első pár napban minden szépen ment Smile De aztán volt egy DC ami után vagy 5 órán át nem lehetett fellépni a szerverre. Itt kezdődtek a bajok. Eltüntek a növények, a bányászni való tömbök és az a kiba...tt forge is a kovácsoláshoz. Ja és volt egy portál silvermoon cityből Undercitybe, mivel máshogy nem lehet eljutni a másik városba csak gyalog de sajnos ahoz 2 országon át kell menni ahol nagyon magas szintű mobok vannak és k..rva hosszú az út. A portál is eltünt. És persze paladin trainer csak Silvermoonban van, ennél fogva mindig visszakel másznom gyalog. Remélem megértitek, hogy 1 picit ideges vagyok amikor már 4x levadásztak a rohadt mobok útközbe Sad . Ja igen a liftek sem mennek sehol. Meg a küldetések között is egy csomó bugos.
Valamit kéne tenni ezek ellen mert így játszhatatlan a játék!!!!
Meg nem ártana ha a GM-ek nem 1 héten 1x lennének fen. Ja és a legjobb: Don tegnap fen volt. Elmeséltem neki, hogy mi van és kiröhögött Razz . Én mondtam neki, hogy ez nem vicces, erre azt mondta, hogy mostmár megy és kilépett. A F..szomat ezé vannak a ki..szott GM-ek???
(AKINEK NEM INGE AZ NE VEGYE MAGÁRA) Kérem az illetékeseket, hogy ha lehet elöbb ezeket a problémákat oldják meg. Le..rom, hogy sz..rok a talentek, azoknélkül egy picit zavaró játszani, de így ahogy én vagyok hát ez már ku..vára dűhitő. Elnézést kérek mindenkitől aki most haragszik rám azért amit írtam vagy ahogy írtam, de szerintem meglehet érteni a helyzetemet. Elképzelhető, hogy csak a bloodelf-ekkel van ez, mert 4 haverom is bloodelf és mindegyinkönknek ugyanazok a bugok vannak!!!
Ha valaki tud valamit pl: mikor lesz kijavítva vagy lesz-e egyáltalán. Mert akkor talán addig nem játszok vele mert csak felidegesítem magam.
Mégegyszer bocs az indulatos megjegyzésekért Shocked
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 11:30 am

megérthető a helyzeted én annyit mondanék erről h ha nincsenek portálok meg liftek relogolj ami a gm-eket illeti és a küldiket sztem fogják frissiteni a szervert h kicsit bugmentesebb legyen
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 12:27 pm

Az pedig varhato volt hogy az uj fajok lesznek a legbugosabbak. En is sokat szenvedek, de legalabb azok a talentek mennek, maire alapitom az egesz karaktert, s annyi. A Jewelcraftingemet meg nem volt alkalmam fejleszteni, s ezert szegeny vagyok mint a templom egere...
De idoevel sztem ki fonak mindent javitani. A cs6szi altal megemlitet bugok pedig logikusan prioritast elveznek, ezek mar a szerver elemeinek a bugjai. Igazat adok cs6szinak ezen a teren tehat. Mindemellett surgetnem az un. "felso tizezret" hogy lassan kene valasztani tovabbi GMeket, akik gyakrabban tudnanak belogolni.
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 3:29 pm

ja énse mondom azt h cs6szinak nincs igaza viszont f
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
cS6Szi
WoW-Önkéntes
cS6Szi


Number of posts : 19
Age : 37
Localisation : Galgahévíz
Registration date : 2007-05-06

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 6:12 pm

A lifteknél és a portáloknál nem müxik a relog!!!
Shocked Please valamit csináljatok, mert így nem tok értelmeses játszani.
cyclops
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 6:55 pm

hm hát a régi szeron is volt ilyen mondjuk akkor inkább uc-ben későn nyilt a liftajto és a lift uton volt lefelé
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
saber23
WoW-Önkéntes



Number of posts : 16
Age : 30
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 7:23 pm

Nekem sincs lift. Sad
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 8:35 pm

ajaj hát mostmár több embernek sincs mondjuk elvileg nemkéne iesminek történni mert elvileg mono nem mondta h ne lennének liftek és akkor sztem nincs nagy baj lehet hogy csak nálatok van lehet hogy mindenkinél asszem nemtom namind1 santa rendeer
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Mono
WoW-Tizedes
Mono


Number of posts : 29
Registration date : 2007-04-14

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 9:22 pm

amikor én ott tartottam hogy kelletek a liftek akkor még voltak, én már egy ideje nem használtam õket. És mostmár nem is fogom. Ebben a perceb indulok outlandra ugyanis.Very Happy
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeFri May 11, 2007 9:37 pm

figy pls valaki mondja el igaz e a repülő mountrol szolo duma?
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
saber23
WoW-Önkéntes



Number of posts : 16
Age : 30
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitimeSat May 12, 2007 1:00 pm

Eltűntek a postaládák is már 5 helyen nem láttam. Sad
Back to top Go down
Sponsored content





Vannak bajok... Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vannak bajok...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magyar wow :: Kozlemenyek :: UJ SZERVER-
Jump to: