Magyar wow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar wow

<<< === --- Welcum --- === >>>
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Vannak bajok...

Go down 
+5
frost
dwd
Dave
Attila
G.Digga
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 2:26 pm

hm ilyen velem is történt a régi szeron de aztán hirtelen feltűntek
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 2:27 pm

ami meg a lift és portálos ügyet illeti nyissatok 1 szavazást h kinél müxik és kinél nem
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
cS6Szi
WoW-Önkéntes
cS6Szi


Number of posts : 19
Age : 37
Localisation : Galgahévíz
Registration date : 2007-05-06

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 4:44 pm

Emberek én már leírtam, de senki nem vette figyelembe:

1) Az összes bloodelfnél megvannak a problémák (nincsenek portálok,liftek,virágok,forge-ok,postaládák,bányászni való tömbök)

2) A problémák azóta vannak mióta volt egy DC!!!! Előtte minden rendbe volt csak utánna tüntek el a dolgok. Enél fogva visszakéne állítani azt az állapotot. kb a TBC-s szerver második vagy 3 napján volt ez, addig minden faszáúl ment. Utánna meg jöttek a bajok. Én nem értek hozzá, de szerintem nem a patch-el van a baj, mert elvileg elöször jó volt, hanem szvsz volt egy szerver leállás (mivel a DC után kb 5-6 órán át nem lehett fellépni játszani) és akkor történhetett valami. Ezt kéne valahogy az illetékeseknek megcsinálniuk. És már ideje lenne, mert lassan másik szerver után fogok nézni és ezzel nem csak én vagyok így. Egyébként sokan sírtok amiatt, hogy kevés a játékos talán azért mert más szervereken oda figyelnek a játékosok problémájaira. Evil or Very Mad
Mer legalább 4-5 napja mondom hogy szar, de illetkes még nem szólt, hogy dolgoznának rajta. Legalább szóban nyugtassatok má meg hogy dolgoztok a problémán bounce
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 4:59 pm

Nem csak Blood Elfeknek tuntek el a dolgok, hanem szerintem mindenkinek. Hasonlo eset tortent mar a multban. Akkor volt a legelso reset miota itt vagyok. Elsosorban egy bug miatt volt az egesz, ami a szervert komplett elcseszte...
Ennek a hatasa kisertetiesen hasonlitott a mostani helyzethez:
Ami egyszer interaktiv palyaelem volt, mind eltunt. Tabortuzek, szekek, forge-ok, mailboxok, liftek, ajtok, chestek, sot meg a herbalism meg a mining alapanyagok is! Ijeszto volt...
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 5:05 pm

jaja emléxem de aztán megin reset és helyreállt Twisted Evil Twisted Evil sztem ha donnak lesz egy kevés ideje akkor minden ok lesz
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
cS6Szi
WoW-Önkéntes
cS6Szi


Number of posts : 19
Age : 37
Localisation : Galgahévíz
Registration date : 2007-05-06

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 6:32 pm

Jó de akkor jó lenne tudni, hogy most mikor lesz kijavítva!!!
Mert eddig a játékosokon kivül mindenki leszarja!!!
A GM-ek sem mondanak semmit. Legalább mondanák azt hogy mit tom és 1 héten belül meg lesz oldva vagy valami, de semmit sem mondanak. Azzal nincs bajom, hogy szaraxik néha a szerver, mivel nem eredeti ezért tudomásul veszem.A bajom a szerver üzemeltetőivel és a GM-ekkel van.
Teljes sötétségbe hagynak!!!! Nem mondanak semmit!!! Nem azt kérem, hogy egyből csinálják meg vagy ilyesmi csak azt kérem hogy mondják azt hogy ha lesz idejük akkor meg lesz oldva, de még ennyit sem tesznek meg!!!! Don meg egyenesen kiröhögött amikor mondtam neki hogy mi van.
És utánna egyből lelépet.
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 9:01 pm

Most javitjak Smile
Habar a GMek nem is mondanak semmit, de akcioba lendulnek Cool
Back to top Go down
cS6Szi
WoW-Önkéntes
cS6Szi


Number of posts : 19
Age : 37
Localisation : Galgahévíz
Registration date : 2007-05-06

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 10:08 pm

Ok látom nem tok felépni játszani. Remélem most már tényleg jó lesz.

Ja és annak aki most is azon fáradozik hogy jól tudjunk játszani annak 1000 hála és hálám a sírig üldözni fogja sőt tovább : Smile THX
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSat May 12, 2007 10:17 pm

Remenyekkel teve varom a holnapot. Very Happy
Ha megy majd minden, vegre kiprobalhatom a vadiuj proffot: a Jewelcraftinget! Hehe What a Face
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitimeSun May 13, 2007 8:48 am

na nem hilyába sirtatok mondjuk fura lett volna ha nem kezdik javitani lol! lol! bounce
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Sponsored content





Vannak bajok... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vannak bajok...   Vannak bajok... - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Vannak bajok...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magyar wow :: Kozlemenyek :: UJ SZERVER-
Jump to: