Magyar wow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar wow

<<< === --- Welcum --- === >>>
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 az uj szerverrol a velemenyed?

Go down 
+5
frost
Mono
Attila
G.Digga
Teron
9 posters
Go to page : 1, 2  Next

Mi a velemenyed a szerverrol?
Nagyon faxa!
az uj szerverrol a velemenyed? Vote_lcap57%az uj szerverrol a velemenyed? Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Elmegy
az uj szerverrol a velemenyed? Vote_lcap43%az uj szerverrol a velemenyed? Vote_rcap
 43% [ 6 ]
Nem nagyon teccik
az uj szerverrol a velemenyed? Vote_lcap0%az uj szerverrol a velemenyed? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Utalom!
az uj szerverrol a velemenyed? Vote_lcap0%az uj szerverrol a velemenyed? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 14
 
Poll closed

AuthorMessage
Teron
Admin
Teron


Number of posts : 45
Age : 33
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 4:18 pm

Mivel uj szerver jott letre, erdekelne a velemenyeitek a szerverrol.
Back to top Go down
http://www.Frbasket.ro
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 4:36 pm

Nincs velemeny...meg nem lehet...mert a 20 as mobok is kinyirnak
De szolok amint meglessz.
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Teron
Admin
Teron


Number of posts : 45
Age : 33
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 4:59 pm

Ha a talentek vagy buggok vannak ide is irhatjatok
Back to top Go down
http://www.Frbasket.ro
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 6:34 pm

Ez esetben...

Bug numero Uno: Mage - Fire talentek- Flame Throwing (nem adja meg a +fire spell range-et)

Tovabbi bugok: Mage - Fire talentek - Ignite (az ellenfel nem gyul meg amikor criticalozok fire spellel)
Mage - Fire talentek - Impact (kene legyen 10% chance-e minden Fire spellemnek a 2 sec-es stunolasra, de semmi.)

Majd update-elek, amint kapok tobbet.


Last edited by on Sat Apr 21, 2007 7:24 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Mono
WoW-Tizedes
Mono


Number of posts : 29
Registration date : 2007-04-14

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeWed Apr 18, 2007 7:55 pm

Negyon tesztik az új szerver! Sokkal-sokkal többet tud mint az előző. Nagyon megérte a update.
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 2:46 pm

naon zsir a szero márcsak a portálok hiányoznak a legjobb amit kiszurtam hogy ruins of lordaeronba vannak citizenek afro
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 7:40 pm

Velemenyem szerint jobb az uj server(valamennyire) mint a regi.
Ebben meg nagyon keves buggot fedeztem fel...
De nem lehet elvarni h bugmentes legyen a server,megsem az eredetin vagyunk.De megis haladunk.
Szoval minden elismeresem az uj seroert...
U.I:ha kapok buggot szolok nem azon leszek h a buggot kihasznaljam Razz
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Nihil
Júzer



Number of posts : 1
Age : 36
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeThu Apr 19, 2007 10:53 pm

Hali!
JO, tényleg sok uj jobb dolog van. Egyenlöre ugy veszem észre h DC és LAG az ugyanolyan. A bugokat még nemtom, mert lehet h a régi volt bug és én azt szoktam meg. Pl: a lovak nemtudnak uszni, és ha töben támadunk vmire, akkor nem csak azt támadja az enemy aki megütötte elöször.
Egyenlöre ennyi, de én szivesen irok még mindenféle észrevételt, mert egy dbig eltaart amig 300 ra tolom a skilleket Laughing
Ha ezt a szervert tökéletesiteni lehet és lagtalanitani kicsit akkor sztem megéri itt lenni cherry

na pá
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeFri Apr 20, 2007 7:28 am

Elismeresem. Megy honor, az NPCk jaroroznek a varosokban, az orok mind mennek rendesen, nem is beszelve arrol hogy a spelljeim kivetel nelkul, a talentjeim pedig nagyreszt mukodnek.
Az Honor viszont bitzosan megy, mert az ember nem kapja meg az elso rangot egyetlen HKtol. Szep munka! Smile
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeSat Apr 21, 2007 8:43 am

és én megtaláltam az egyik spellező mobot a naga boszik nyomják
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeSat Apr 21, 2007 11:52 am

Nah...Mar eltelt egy par nap amiota ujraindult a sero.
megis jobbnak bizonyult velemenyem szerint mint az elozo. Very Happy Peldakot nem mondok most...
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
dwd
Admin
dwd


Number of posts : 20
Age : 40
Localisation : Székelyudvarhely
Registration date : 2007-04-14

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeSat Apr 21, 2007 11:58 am

Ez csak gy jo hir:)
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeSat Apr 21, 2007 1:53 pm

lol ilyen szerót másikat uccse találtok ami nem eredeti hidjétek el Twisted Evil
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
grove
WoW-Tizedes
grove


Number of posts : 36
Age : 35
Localisation : Szentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeMon Apr 30, 2007 12:17 am

Szerintem is nagyon jo az uj szerver s eddig ez a legnormalisabb amit lattam...a regi szeromon vettem Amberstillranchbol 1 lvl 20 as nyuszit magamnak...az csak diszallatka kellett volna h legyen....errefel amikor elohivtam mage el csodalkoztam h mi a fenet keres a hunter allat action barja a kepernyon es miert fut a nyuszi a moboknak?? eltelt egy kis ido es lvl 11esen kinyirtam egy 12 es elitet! nem tudtam hogyan tortent mert akadt egyet a gepem, aztan lattam csak h a narancs szinu 60as dmg ek ropkodtek az egben Very Happy Very Happy lol el tudnatok kepzelni h ezzel a buggal mit tudtam volna csinalni?? a regi szeron volt 1 papagajom, 1 nyuszim, 1 kojkem SWbol, 1 sziami macsekom s meg 1 dragonkin em....ott lenne dmg hee PVP ben szuper lenne Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Razz
plusz az elso szeromon ojant lehetett csinalni h annyi dinamitot s granatot dobtal le amennyit csak akartal (nem volt cooldowja)!!! mit szoltok az engineer verte e a bandat??ugyanis a granatok instant cast ek!!! lol! bocs ha 1 kicsit hosszura sikerult az uzenet...masoke tul rovid ugyhogy ez kompenzalja a hianyt Razz Razz
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeMon Apr 30, 2007 10:11 am

Nem baj, sőt. Smile
Minél hosszabb egy ember repje, annál értékesebb sztem. Mármint, ha nem ismétli ugyanazt a gondolatot persze.
Én is, ugyanúgy mint grove, három szerveren játszodtam már, s mindegyiknek megvoltak a maga bajai, de ez a legelső amin megy az honor, ergo van értelme játszani.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 9:49 am

Na vigyazzatok csak elne szalljatok az oromtol...
Azt is nezzed h az a bug amirol te beszelsz ezelott 1-2 evvel volt nem most a kozel multban.
S habar jo a sero ismetlem "nehogy ellszalljatok"me ha negyon akarok tudok nagy buggokot bemutatni na meg hibakot.
Csak szolok h tudjatok nem kell aze annyira isteniteni.
Peldaul:az elozo serorol is az volt a velemenyetek h nem buggos...
aztan megvalltozott a velemeny mikor naxxot egyedul kinyirtam,s ha nekiallnek buggokat keresni biztos talalnek 1-2.
Tapasztalatbol beszelek en mar sok seron megfordultam,s megtanultam h a "heck"serok nem lehetnek tokeletesek.
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 10:21 am

Tudom hogy ez a szerver se tokeletes, de legalabb egy kicsivel kozelebb al hozza mint az elozo. S ha mindenki osszefog, s munkalkodik rajta en nem latom akadalyat hogy jobb is legyen. Csak ido s akarat kell hozza.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 10:28 am

Mar a sreo kezdete ota varom h tobb jatekos legyen a seron,me nem hiszem h a bizonyos illetonek tetszene ha egymasutan 10-20 kinyirnam.
Szerintem az is fontos h tobben legyunk a seron.Nem vaok olyan mint te h 1 ebert egymasutan 8-9 szer kinyirsz s csodalkozol ha gangbe mennek rad, aztan sirsz h segitsek...
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 10:29 am

Te aze sirsz itt nekem,mert mar elerted a 3 ik rangot de a 13 ik rangig meg van 1 keves ido,es mit ersz el azzal ha nincsenek jatekosok rajta.
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 2:14 pm

En egyszer sem sirtam neked. Nem is szoktam. Ez amit csinalsz az ragalom, kikerem magamnak. szemely szerint en is keszulok elmenni. Most patchelek, hogy megnezhessem, milyen a SPARTA. Csak azt szeretnem hogy ez a szerver jobb legyen. Mi bajod ezzel?
Vagy csak irrital, ha nincs valaki egy velemenyen veled...? Suspect
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 4:03 pm

NemNem az agesz allis sereget magadra haragitod s aztan te kepviseled a hordat mi??!s csodalkozol ha aztan mindeni teged akar.
Ha olyan kemeny ficko vagy akko nem kellett volna sirjal amiko 7 en radmentek s kitapostak Razz
S engem cseppet sem erdekel ha nincs senki az en velemenyemen.
S aze gondold meg h elmessze me nem biztos megkapod a BC t legalabbis tolem nem.
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 4:06 pm

Hja es ha megkerdezhetem kedvess EssenZilay te miert messz el errol a serorol ha olyan jo velemennyel vagy rola??Nem nagyon ertem kerlek nagyarazd meg bounce
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 6:49 pm

Kersz, kapsz. A SPARTA-t csak megnezem, hogy tudjam mirol van szo. Az nem jelenti azt, hogy elhagyom ezt a szervert. Te is elobb leellenorizted a freedomot mielott atvandoroltal volna. Mi baj azzal, ha en is ezt teszem?
Back to top Go down
Dave
WoW-Tizedes
Dave


Number of posts : 30
Age : 37
Localisation : Hungary, Veszprém
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeTue May 01, 2007 9:16 pm

...kéne nyitni nektek egy külön topicot Razz
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitimeThu May 03, 2007 2:31 pm

Nah EssenZilay akko kerdem en toled milyen az uj szero amit ugymond kiakartal probalni??Tod Bc sero valami Sparta.Megvizsgaltade eleg alaposan me kivancsi vaok ra. Very Happy Eredetileg aze akartad megvizsgalni te ezt me en a freeminded.net en kezdtem jatszani.
szoval aztan varom a valaszodat. Razz
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Sponsored content





az uj szerverrol a velemenyed? Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? Icon_minitime

Back to top Go down
 
az uj szerverrol a velemenyed?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kerdesek a TBC szerverrol
» Tavozom a szerverrol ...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magyar wow :: Kozlemenyek :: UJ SZERVER-
Jump to: