Magyar wow
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar wow

<<< === --- Welcum --- === >>>
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 az uj szerverrol a velemenyed?

Go down 
+5
frost
Mono
Attila
G.Digga
Teron
9 posters
Go to page : Previous  1, 2

Mi a velemenyed a szerverrol?
Nagyon faxa!
az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_lcap57%az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Elmegy
az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_lcap43%az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_rcap
 43% [ 6 ]
Nem nagyon teccik
az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_lcap0%az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Utalom!
az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_lcap0%az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 14
 
Poll closed

AuthorMessage
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:13 pm

Meg nem volt szerencsem hozza Razz
Most epp a freedom van soron, amirol annyit regelsz...Tegnap jol ment, de ma lefagyott a szerver s nincs aki ujrainditsa lol!
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:15 pm

Tobb Dolog(migint):
1en nem kertem hogy gyere csak azt mondtam h elmegyek
2engem ha nem zavar neked sincs semmi kozod
3...csak ennyi volt lol!


Last edited by on Thu May 03, 2007 4:07 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:22 pm

Tudom birni a "dolgaid", Grave Rolling Eyes
Egyszersmind nem kell kerned ra hogy menjek, nem vagyok ovodas. Ha akarok, megyek s ha nem, nem. Elobb akartam latni milyen a freedom, hogy legyen egy viszonyitasi pontom a SPARTAnal.
Engem csak a nehai nemtorodomseg zavar. A szerverrel torodnek, de meg nehany bug fennall, egeszen jovo hetig, amikor -beelentesuk szerint- patchelni fognak, mai majd szerintuk sok bugot megold.
Aki pedig nem tudja, miert nem jatszom tovabb itt, elmondom. A jatek patchelesekor elfelejtettem biztonsagi mentest csinalni, ezert a 2.0.x-es patch utan nem fogadja el a nicotine szerver verziojat.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:27 pm

lol! van egy olyan dolog leglabbis szerintem h repair ami tudtommal eltuntet minden patchet persze ha te is akaod.
en azt kerdezem toled mar a legelejen h milyen a Sparta errefel te itt jossz nekem a Freedomos bugokkal.
En most nem haborut akartam csak joindulatbol megkerdeztem.
Nem szabad ilyent csinaljak vagy mi?Nem vagyok en rossz ember.
Nem muszaly mindig a legrosszabbakra gondolni mikor irok valamit. Smile
egyaltalan probaltad ki a Spartat vagy nem erre lettem volna kivancsi Razz Razz
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:33 pm

Informacioid kiegeszitesere, kedves baratom: a Repair csak 1.12.x-ig mukodik. Ezt vilagosan kirjak a blizzard site-jan es magan a patchen -amiket termeszetesen mulasztottam elolvasni-, s ezert jartam meg. Nem kell karorvendonek lenni.
az iskolakezdes ota nincs annyi idom, hogy egyszerre ket szervert nezzek meg ALAPOSAN, mielott dontenek. Ha turelmetlen vagy, nem segithetek. Elsosorban magamnak csinalom.
Nem akarsz haborut? Akkor valtoztass a viszonyulasodon a dolgokhoz. A jobol is megart a sok, mint mondtad, s ez a "Joindulatodra" is kiterjesztheto.
Nem vagy rossz ember. Az avatarod s a multad ellened szol . Wink
Nem szabad rosszra gondolni? erre is rahazudtol a multad (legalabbis a forumon).
Es meg egyszer kihangsulyozom, ha nem lettem volna eleg vilagos, hogy NEM probaltam ki a SPARTAt, s ameddig nem tudok viszonyitani a freedom alapjan, nem is fogom. nagyon remelem, hogy tobbszor nem kell ismetelnem magam.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:38 pm

Ok ezt igazan nem tudtam bocsanatot kerek akko.
De az h az "iskolakezdes ota" nincs elegendo idod h egyszerre 2 servert is nezzel...ez kicsit vicces most nem azert de idaig te hany szervert neztel meg alaposan,ki szolt neked errrol a szerverrol,ki szolt neked a Myfreedomrol...??Kerdem en toled?
Attol h egy embernek Arthesrol avatarja van azt jelenti h rossz ember?
Ha te igy gondolod.Nekem mind1.
Hja es meg valami nem is akartad kiprobalni a Spartat idaig meg is mondom miert me lusta voltal azert meha flvan rakva a patch es minden eszkozod megvan hozza akkor miert nem csinaltad?De mind1 marnem is erdekel me megtudtam amire kivancsi voltam Razz Razz Razz
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:43 pm

A patch ugyeben meg is bocsajtok. Tudom, hogy te voltal az, aki mindig szoltal az ujabb szerverekrol stb stb, bla-bla-bla... Sleep
Meg vagy elegedve? Mar lassan untat az onteltseged, a serthetetlenseged.
Az avatarral kapcsolatban. Ha neked "mind1", nekem is. Rolling Eyes
Es ez meg ragalom. Hirtelen te lettel a mindentudo Nagy Isten? Es azert nem csinaltam, mert kell neha tanulnom is afelmerokre,m eg teged vendegul latni. Kb ennyi, maskepp tema lezarva innen.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:44 pm

lol! ideges vagy EssenZilayAttila lol!
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:47 pm

Huh igen es engem vendegul latni miko meg felmegyek neha hozzad 1-1 orara hetkoznap.Igenbiza ez is sok ido mondhatni.
Oszt a felmerokre tenyleg kell tanulni mit is mondhatnek...
De amint mar az elobb meg iram "Megtudtam amit akartam" Razz
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:52 pm

Igen, kedves Grave/G.Digga/Jahrakal/Hellborn...sikerult felhuznod. Elegedett lehetsz magaddal, megvan a napi jotett. Suspect
Meg te nem vagy rossz ember ...pff
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:55 pm

lol! na...Nem kell mar ugy felkapni a vizet hja es megemlitem h te mondtad azt h nem vagy ovodas...
Szerintem az utanozast is az ovodaban tanitjak.Vagyis a kicsi gyerekek ott szoktak megtanulni.
Most te is hasonlo keppen cselekedtel nem nagy mertekben csak reszben.
Hat szep dolog ha mas nevkozlesi otletet elcsurjak...Nem neztem volna ki beloled Crying or Very sad
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:58 pm

RETARDALT VAGY VAGY MI?! HA ESZREVETTED VOLNA, CSAK AKKOR CSINALTAM AMIKOR IRRITALT!!! ES AZERT HOGY SZOKJ MAR LE ERROL A KI****OTT HULYE DEDOS STILUSROL!!! Vaze...
Sikerult kihoznod belolem a csillagokat s a Caps Lockot is. Folytasd csak s a kovetkezot mar nem cenzurazom.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 4:00 pm

Csak ket dolgot tudok javasolni:
1 vagy elkezdessz terapiara jarni vagy latogass meg valami pszihologust ha ilyen hamar kiakadsz
2vagy dudolgassad magadba,hogy:"Nem vagyok ideges fo a nyugalom" Very Happy
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 4:02 pm

Inkabb hagyom az egeszet, s csak este nezek vissza, miutan mar a normalis emberek is irtak. Nem akarok bant kapni tragarkodasert, vagy hasonlo. Az okosabb enged.
Back to top Go down
G.Digga
Special Agent
G.Digga


Number of posts : 83
Age : 35
Localisation : UC
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 4:05 pm

Hat igen az okosabb enged.A helyzet az h en mar 3 levellel ezelott lezartam a temat csak te nem tudtad megemeszteni,mert nagyon ideges voltal...Na de jobb kesobb mint soha.
Remelm jol fogod este erezni magad,mert en akkor nem leszek itt
Remelem orulsz...te utalhatsz de en nem utallak teged. Razz Very Happy
Nem vaok hippi csak nyugodt.
Na csa EssenZilayAttila
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 8:48 pm

vége? ok akkor irok kivááncsi voltam mikor unják meg hát eddig futotta a rage-ük
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
grove
WoW-Tizedes
grove


Number of posts : 36
Age : 35
Localisation : Szentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 8:55 pm

Na ez igen parbeszed kerem szepen! LE a kalappal!...hat igen ijeneket szoktunk mi folytatni az osztalyban is neha neha kedves holgyeim es uraim Very Happy Very Happy lol!
Back to top Go down
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 9:11 pm

a szorito jobb oldalában a nemtom hány kilo sulyu attillazilay a máésikban a szintén nemtom hány kilo sulyu gravedigger és
3....2....1....FIGHT!!!!!!!
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Dave
WoW-Tizedes
Dave


Number of posts : 30
Age : 38
Localisation : Hungary, Veszprém
Registration date : 2007-04-16

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeThu May 03, 2007 9:55 pm

...fiatalság, bolondság Laughing
Back to top Go down
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeFri May 04, 2007 1:39 pm

Ma neztem meg az angol nyelves Cambridge vizsgam eredmenyeit!
Atmentem!!! cheers S meghozza B-vel! (a masodik legjobb atmeno jegy) Baanzaaaiiii!!! affraid cheers affraid
Back to top Go down
Teron
Admin
Teron


Number of posts : 45
Age : 33
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeSat May 05, 2007 5:50 pm

Grat Attila Exclamation Exclamation cyclops study lol!
Back to top Go down
http://www.Frbasket.ro
frost
Admin
frost


Number of posts : 158
Age : 34
Localisation : orgrimmar,valley of wisdom, thrall's hall
Registration date : 2007-04-17

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeSat May 05, 2007 6:37 pm

gratz atilla
Back to top Go down
https://nicotine.forumotion.com
Attila
Fanatic
Attila


Number of posts : 101
Age : 34
Localisation : Sepsiszentgyorgy
Registration date : 2007-04-15

az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitimeSat May 05, 2007 9:58 pm

Kossz-om, kossz-om-szepen. Cool What a Face
Back to top Go down
Sponsored content





az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: az uj szerverrol a velemenyed?   az uj szerverrol a velemenyed? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
az uj szerverrol a velemenyed?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kerdesek a TBC szerverrol
» Tavozom a szerverrol ...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Magyar wow :: Kozlemenyek :: UJ SZERVER-
Jump to: